MTG INVEST - O nas

MTG INVEST - O nas
MTG INVEST realizuje działalność deweloperską na terenie Krakowa i okolic, budując zarówno kameralne osiedla domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinne kompleksy mieszkaniowe.

Spółka reprezentuje w 100% kapitał polski. Wszystkie nasze inwestycje charakteryzuje dbałość o detale oraz wysoki standard wykończenia. Nasze doświadczenie w prowadzeniu procesów inwestycyjnych i obsłudze rynku nieruchomości w Krakowie oraz współpraca z renomowanymi partnerami, pracowniami architektonicznymi, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych gwarantuje wysoką jakość oddawanych mieszkań.

W trakcie procesu inwestycyjnego skupiamy się na gwarancji realizacji budżetu, monitorowaniu zwrotu kapitału, efektywności i jakości usług. Tworzyliśmy wielkie inwestycje w ramach inwestycji sektora działalności kulturowej oraz samorządu terytorialnego. Atutem MTG INVEST w procesach związanych z planowaniem i prowadzeniem inwestycji są znajomość i rozumienie rynku, własny kapitał i specjaliści w każdej dziedzinie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów i mieszkań.

Ogólne Warunki Współpracy dla zleceniobiorców.

Warto nam zaufać

Budownictwo<br>przyjazne mieszkańcom

Budownictwo
przyjazne mieszkańcom

Kreujemy miejsca, które są odpowiedzią na oczekiwania ich przyszłych mieszkańców. Tworzymy wygodne, komfortowe mieszkania o funkcjonalnym układzie.

Estetyka projektów i dbałość<br>o otoczenie

Estetyka projektów i dbałość
o otoczenie

Tworzymy spójne i przemyślane rozwiązania architektoniczne, projektując z myślą o przyszłych mieszkańcach, ale także o okolicy, której naszej inwestycje są częścią.

Wysoki standard<br>mieszkań

Wysoki standard
mieszkań

Przykładamy szczególną wagę do jakości materiałów, z których budowane są nasze inwestycje, uzyskując połączenie funkcjonalności, trwałości oraz komfortu.

Szukasz mieszkania lub domu stworzonego z dbałością o najwyższą jakość w atrakcyjnej lokalizacji? Skontaktuj się z nami

Telefon: (12) 396 41 66

E-mail: biuro@mtg-invest.pl

Godziny kontaktu: pon. - pt.: 9:00 - 17:00